З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з боку суспільства багато нарікань на те, що депутати від проросійської партії “Опозиційна платформа — За життя” і досі залишаються депутатами та отримують зарплатню.

Заборону цієї партії ці депутати сприйняли по-своєму і вирішили, що проблема у назві, а не у самих членах проросійської партії ОПЗЖ та їх проросійській діяльності, а тому просто змінили назву партії та продовжують грабувати Україну. Зараз представники ОПЗЖ називаються “Платформа за життя та мир”. Загалом у депутатів від ОПЗЖ все дуже добре наперекір обставин в Україні пов’язаних з повномасштабним вторгненням російського агресора.

І переконатися в цьому ми пропонуємо на прикладі одного народного обранця, якого щодня у супроводі чисельної охорони можна зустріти у центрі Києва. За винятком хіба що тих днів, коли він літає у справах до Дубая та інших цікавих міст та країн. Ця історія про тіньовий офіс ОПЗЖ, деяких відвідувачів якого багато хто з читачів “Української правди” вже, напевне, міг забути.

Автор: Михайло Ткач Режисер: Андрій Ігнатенко Оператор: Ярослав Бондаренко