Друзі! Слава Україні!
Кожного дня нас з вами захищають від російського окупанта на передовій наші хлопці, постійно ризикуючи своїм життям.
Завдяки нашим героям-захисникам ми маємо можливість жити, працювати та планувати своє життя в той час, коли наші хлопці нас боронять від російського ворога, який підступно намагається захопити нашу Державу.

До Благодійного фонду «Волонтери Оболоні» звернулись наші захисники з 23-го окремого батальйону сил спеціального призначення Збройних сил України з прохання зібрати кошти та придбати їм  на передову хоч якийсь автомобіль підвищеної прохідності. В ході бойових дій та обстрілів в них взагалі не залишилось працюючого автотранспорту, а він так потрібен хлопцям, щоб вижити та захистити нас з вами.
Поки ми з вами мирно спимо, герої нас захищають і ми не можемо залишатися осторонь тоді, коли їм як ніколи потрібна наша допомога.
Благодійний фонд «Волонтери Оболоні» відкриває збір коштів на придбання автомобіля підвищеної прохідності для 23-го окремого батальйону сил спеціального призначення Збройних сил України, що звернувся до благодійного фонду та до всіх небайдужих громадян нашої Держави, які допомагають нашим захисникам боронити Україну від російського агресора.
Слава Україні! Героям Слава!
На придбання автомобіля підвищеної прохідності для двадцять третього окремого батальйону сил спеціального призначення Збройних сил України 70.000 грн.

Реквізити БО «БФ «Волонтери Оболоні»

PayPal:

angelovsky83@gmail.com