Доброго дня! Ми з України! 

В Україні війна, російський агресор намагається окупувати нашу державу й усі зусилля направлені на боротьбу з російським агресором. Вся країна збирає кошти на ЗСУ.

Але ми з вами не повинні забувати, що й цивільні громадяни нашої держави теж потребують допомоги кожного дня і нам не варто залишатися осторонь.

До Благодійного фонду «Волонтери Оболоні» звернувся за допомогою Іван Миколайович Гречанюк, якому потрібні гроші на складну операцію, без якої він може залишитись інвалідом на все життя.

Іван розповів, що він три роки тому отримав дуже тяжку травму, під час якої пошкодив лівий кульшовий суглоб. На той час у нього була можливість зробити по рекомендації травматолога складну операцію, в ході якої Івану вживили імплант в лівий кульшовий суглоб. Але через деякий час після ретельного обслідування з’ясувалось, що вживлений Івану імплант не прижився та викликає незворотні процеси які приведуть або до інвалідності або до смерті.

Щоб цього не сталося, Івану вкрай необхідно провести нову операцію, на яку потрібно 60 000 грн, яких в нього немає і взяти немає звідки.

У Івана в наявності є всі необхідні документи, які підтверджують його особу та те, що він негайно потребує складну операцію. Допомогти йому близькі та рідні не можуть. Друзі Івана допомагають, але в них теж немає необхідної суми грошей.

На жаль, Благодійний фонд «Волонтери Оболоні» теж не має таких грошей і тому вимушений в такий складний час звернутися за допомогою до пересічних громадян нашої держави.

Просимо небайдужих людей допомогти Івану Гречанюку.

Іван Миколайович Гречанюк 01.10.1982 року народження.

Мобільний телефон (063) 369-64-66
Картка платника податків 3022415733
Банка для збору грошів на операцію:

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2xCepFojL8

💳Номер картки банки
5375 4112 0463 2132

send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/2xCepFojL8)
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти