Фактично Меркель підтвердила, що у 2015 році Петро Порошенко та Ангела Меркель не зуміли переграти путіна, та фактично здали Донеччину та Луганщину підписавши Мінські угоди. В результаті Україна отримала  незрозумілу паузу, щоб розбудувати ЗСУ, але війна у 2022 році показала, що армія в Україні розкрадалась владою Петра Порошенка, та не була готова була терміново дати гідну відсіч російському агресору.
Раніше про справжню мету Мінських угод славетно говорив Петро Порошенко. На його думку, це була блискуча комбінація та багатогодинні переговори примусили путіна впіймати облизня саме тоді, коли Україна майже не мала ресурсів і сили для захисту. При цьому, Петро Порошенко та його оточення торгувало з рф як вуглем та і зброєю. За що, оточення Петра Порошенка ще не відповіло перед законом.

Тепер добре видно, що постійні розмови про зраду у підписання Мінських домовленостей – були істинною правдою яка несла загрозу українській державі. Не варто домовлятися с путіним та його оточенням, треба знищити як путіна, та його режим. З приходом Володимира Зеленського Україна вийшла з Мінських домовленостей які організував та підписам Петро Порошенко зраджуючи Україні та українському народові.
Варто нагадати, що кримінальна справа проти Петра Порошенка за підписання Мінських угод відкрита ДБР не рухається з міста, також справа близького оточення Порошенка про торгівлю зброєю теж не рухається з міста. Сьогодні с певністю можливо  сказати, що до вторгнення російського агресора в Україну п’ятий президент України Петро Порошенко та його оточення теж мають відношення.

Сподіваємось на те, що Володимир Зеленський не пробачить Петру Порошенкові та його оточенню зраду і вони будуть відповідати за зраду перед законом.