У Новомосковську правоохоронці затримали посадовця за вимагання хабара за сприяння в оренді земельних ділянок.
Як повідомили нам джерела з оточення міського голови Сергія Рєзніка, він своїх не “бросає”, саме тому знайшов 380.000 грн, які в нього не останні, та вніс заставу за Вадима Андрійовича Березня якого днями правоохоронці затримали за вимагання та отримання хабаря.
Те, що в Новомосковську корумпована влада це всі знають та навіть сумніваються, але дивує те, що міський голова витяг зі своєї кишені 380.000 грн. та вніс заставу за людину, яка під час війни вимагала у підприємця гроші за поновлення договорів оренди на земельні ділянки.
Люди, близькі до оточення міського голови Сергія Рєзніка нам розповіли звідки у Сергія Олександровича Рєзніка така щедрість та гроші.
Звісно, що після досягнення, а саме крісла міського голови Новомосковська, Сергій Олександрович повинен віддячити тим, хто фінансував його передвиборчу кампанію, повернути гроші, а ще і дати заробити на горбах новомосковців.
Тому, після обрання Рєзніка міським головою до управління владою в Новомосковську він залучив не мешканців міста, а людей, яких йому дали фінансисти виборчої компанії.
Звідти у Новомосковську й з’явилися на комунальних підприємствах керівники, які мешкали та мешкають у Дніпрі, а про Новомосковськ вони взнали тільки тоді, коли міським головою став Сергій Рєзнік.
Але мова йде не про всіх людей які з’явились на солодких та теплих посадах після появи Рєзніка, а про конкретного чоловіка, під якого спеціально вигадали посаду, щоб він на цій посаді збирав та вимагав хабарі.
Начальник управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради, раніше такої посади не існувало й навіщо вона потрібна при виконкомі.
Але з приходом на посаду міського голови Новомосковська Сергія Рєзніка та депутатів, яких він з собою привів до міської ради, така посада з’явилась, і не тільки така, багато було вигадано та створено посад з величезними окладами для того, щоб розсадити на них потрібних людей для Рєзніка.
І робилось це для того, щоб запустити корупційні схеми.
Про це та інше ми напишемо наступного разу, а зараз  ми повертаємось до посади начальника управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради,  яку обіймає Березень Вадим Андрійович.
І як кажуть близькі люди з оточення міського голови Рєзніка, цю посаду створили для того, щоб була можливість отримувати з бюджету міста велику зарплатню та вимагати хабарі, чим і займався Березень Вадим Андрійович останні два роки.
Також джерела нам повідомили, що саме Вадим Березень керує поновлення договорів на оренду земельних ділянок, договорів на оренду комунальної власності, викуп тощо.
І якщо начальнику управління Березню орендарі не приносили й не давали хабарів за поновлення договору оренди землі чи комунальної власності, то він ставив різні перепони, або повідомляв міського голову Рєзніка, що орендатори відмовляються платити данину, а Рєзнік своєю чергою давав команду підконтрольним депутатам, щоб ті на сесіях не голосували за поновлення оренди.

СПИСОК ДЕПУТАТІВ:

«Опозиційна платформа – за життя»

 
 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 
 

Партія зелених України

КАРДАШОВ Олег Вікторович
 

Блок Вілкула «Українська перспектива»

 
 

Політична партія «Нова політика»

 
 

Політична партія «Європейська солідарність»

 
ГАРКАВЕНКО Олександр Іванович
 

Політична партія «Слуга народу»

 

Політичної партії «Пропозиція»

Цей список для того, щоб ви розуміли хто саме з депутатів має відношення  до кримінальної влади в Новомосковську.
Тобто, якщо орендатор відмовлявся давати хабар Вадиму Березню в нього забирали землю чи комунальне приміщення за допомогою депутатів.
Тому орендатори були вимушені нести хабарі начальнику Вадиму Березню, а той своєю чергою ці гроші відносив міському голові Сергію Рєзніку.
А коли правоохоронці затримали Березня на вимаганні та отриманні хабаря, він почав давати покази на міського голову Сергія Рєзніка і саме тому Рєзніку прийшлось зі своєї кишені дістати та віддати 380.000 гривень на заставу, щоб Березень не давав правдиві покази на Рєзніка.
Санкцію по затриманому на хабарі Вадиму Березню розглядав Жовтневий суд Дніпра, там же суддя і прийняв рішення випустити затриманого Березня під заставу в 380.000 грн. Це не те що просили слідчі, але зараз війна і судді роблять все що їм заманеться, всупереч Закону.
Як там далі буде ми з вами подивимось, але вже зараз люди Рєзніка, які працюють в правоохоронних органах, намагаються домовитись зі слідчим, щоб кримінальну справу  спустили на гальма, а потім закрили.
У міського голови Сергія Рєзніка є заступник з питань діяльності виконавчих органів Сергій Погосович Адамян, звертаємо увагу, що такої посади теж раніше не було і таку посаду ввели особисто для Адамяна, який жив та живе у Дніпрі, а його син — Артур Сергійович Адамян працює слідчим управління стратегічних розслідувань Дніпра (ДСРУ). 

АДАМЯН Сергій  Погосович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Слідчий управління стратегічних розслідувань ( ДСРУ) Артур Сергійович Адамян 

 

 

Ми вважаємо, та це наше оціночне судження, що саме завдяки слідчому управління стратегічних розслідувань ( ДСРУ) Артуру Адамяну гальмується розгляд скарг та відкритих справ відносно міського голови Рєзніка та його кримінального оточення.
Ми не можемо не довіряти наданій нам інформації, тому що ми вже неодноразово бачили, як Сергій Рєзнік домовлявся з правоохоронцями та суддями  Дніпра і Новомосковська, а ті, за домовленістю, спускають кримінальні справи на гальма, або зовсім закривають їх.
Наприклад, Сергій Рєзнік в Дніпрі очолював департамент розвитку міста при міській раді, за час роботи поцупив з бюджету Дніпра 22 млн.грн. Міський голова Борис Філатов присягався на камеру, що особисто доб’ється того, щоб Сергія Рєзніка покарали, а гроші повернули.
А як і завжди — нічого!
Бо, мабуть, суддя Сергій Мельніченко отримав хабар та вже планує куди його витратити. Тому й виходить, що Сергій Резнік безбожно краде гроші з бюджетів Дніпра та Новомосковська, а правоохоронці за “відкати” справи спускають на гальма, або закривають.
Ось такий приклад, який до речі можна просто перевірити загуглив, або давши запити до поліції та суду.
Також, нам  розповіли, що Сергій Рєзнік при спілкуванні з близьким оточенням сказав: Мусора одного взяли, показники собі зробили, пізніше справу розвалять й все буде гаразд, а ми продовжимо робити як і робили — поки війна не можна гаяти час, бо потім грошей в бюджеті вже не буде.
 Правда це чи ні, час покаже, але ми вам навели приклад, який підтверджує сказане.
Але попри все, ми сподіваємось, що затриманий на хабарі чиновник Вадим Березень понесе справедливе покарання.