Зеленський пробачив Валентину Резніченку «фітнес-тренерку на мільярд»

Президент України Володимир Зеленський пробачив голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченку «фітнес-тренерку на мільярд»

60 мільйонів гривень перерахував Укравтодор з державного (а не місцевого) бюджету в той самий день скандалу фірмі фітнес-тренерки та близької подруги Валентина Резніченка, коли Валентин Резніченко поручкався особисто з Андрієм Єрмаком у Херсоні. Про це повідомив у себе на сторінці Facebook журналіст команди “Наші гроші” Юрій Ніколов.

Зеленський пробачив Валентину Резніченку «фітнес-тренерку на мільярд»

“ААААААААААААА)))))) Коли знову включили е-Дату))) Виявилось, що Зеленський з Єрмаком публічний сигнал щодо прощення Резніченка підкріпили і грошами. 60 мільйонів в той самий день фірмі жінки Резніченка перерахував Укравтодор з державного (а не місцевого) бюджету. Як кажуть, “хто нє понял – тот поймьот”, – пише Ніколов, наводячи відповідний скриншот, який підтверджує таке “совпадєніє”.

Один з  коментаторів допису повідомляє, що скандальновідомий Валентин Резніченко вже наступного дня написав у себе в Телеграм, що з Дніпропетровщини до Херсонської області направлять спеціальну техніку.

“За результами поїздки сам Резніченко на наступний день або через день у себе в ТГ-каналі повідомив, що Дніпропетровська область буде приймати участь у відбудові Херсонщини. “Треба направити техніку”- але ж техніка майже вся це приватні ресурси”, – пише у коментарі Дмитро Котулев.