БАТАЛЬЙОН "ВІДЕНЬ" 2.

Журналісти УП знайшли українських втікачів, віп-біженців та віп-туристів в столиці Австрії

Під час знімання відеосюжету два місяці тому першої серії про так званий «батальйон Відень» журналісти Української правди вважали, що у Відні ( Австрія) багато українських віп-біженців. Хоча насправді багато їх зараз, бо восени всі українських олігархів тікаючи від війни в Австрію там оселились та, які повернулися з відпочинку на морях, а їх діти пішли до елітної австрійської школи. У політичних та бізнесових колах наразі можна часто почути, що «у Відні – всі».

БАТАЛЬЙОН "ВІДЕНЬ" 2.

Чому саме столиця Австрії?

По-перше, Відень визнано усім миром одним з найкращих і найзручніших міст для життя  в тому числі й українських олігархів та їх дітей. А де ще рятуватися від війни віп-біженцям такої країни як Україна?

А по-друге, Відень вигідно розташований стратегічно для українських олігархів, оскільки відстань від України до Австрії невелика.

Бо як би хто не казав і не мріяв, але фінансове забезпечення таких «батальйонів» йде саме з України й саме тому бійці «Відня» можуть «тримати оборону» дуже і дуже довго на зароблені гроші в Україні. І робити це в «ріцах», «хаятах», «хілтонах» та «кемпінскі».

І будуть українські олігархи тримати оборону аж до самої Перемоги. Бо в Україні бідні воюють на фронті, а богаті відпочивають закордомо!