У Києві СБУ ліквідувала чергову ворожу ботоферму

Служба безпеки ліквідувала ворожу ботоферму, яка щодня створювала понад 500 фейкових акаунтів для поширення кремлівської пропаганди на території України та ЄС.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили та заблокували потужну ботоферму, яка працювала на користь спецслужб російського агресора.

Насамперед зрадники масово розповсюджували дезінформацію про ситуацію на фронті, а також виправдовували збройну агресію рф та диктатора путіна.

За даними слідства, спеціалізоване обладнання ворожого «осередку» в Києві дозволяло агентам щодня реєструвати понад 500 анонімних облікових записів у різних соцмережах, у тому числі заборонених в Україні. Ворожу ботоферму організували четверо мешканців Вінниччини, а її технологічне забезпечення здійснював житель Києва.

При цьому основними клієнтами зрадників виключно були агенти фсб, які використовували «ботів» для нав’язування рашистської ідеології та московської брехні про війну в Україні та ЄС.

Слідчі повідомляю, що через підставних осіб агенти фсб купував анонімні акаунти та застосовував їх для проведення інформаційно-підривної діяльності.

У межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 361 Кримінального кодексу України триває слідство для з’ясування всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.