Дніпрі лідер по кримінальним новинам, не встигнув вщухнути корупційний пов’язаний з очільником ОДА Валентином Резніченко, як тут нові скандали но на цей раз з рейдерським захопленням промислового підприємства. Правоохоронці Дніпра затримали рейдерів які намагались за допомогою бандитів  захопити промислове підприємство. Повідомляється про  затримання 8 учасників злочинної організованої кримінальної групи.

У Днніпрі правоохоронці припинили рейдерське захоплення промислового підприємства

Керівник одного з відомих адвокатських об’єднань Дніпра та кримінальний авторитет створили злочинну організацію, яка займалась рейдерськими захопленнями підприємств у Дніпрі. Всі знали, мовчали, а банда захоплювала, поки не урвався терпець.

Кримінальний дует з адвоката та кримінального авторитета до рейдерської «схеми» залучили ще адвокатів, арбітражних керуючих та юристів Дніпра. Створивши теку кримінальну групу вони рейдерський шляхом відбирали фірми та підприємства не тільки в Дніпрі, а і в області.

За попередніми висновками, внаслідок рейдерських дій потерпілим спричинено збитків на суму майже 16 млн грн.

У ході проведення обшуків за місцями проживання та офісних приміщеннях підозрюваних, правоохоронцями було вилучено грошові кошти, комп’ютерну техніку, зброю, броньовані автомобілі на суму майже 15 млн грн. Треває слідство.