Український Батальйон "Відень".

Австрійська столиця Відень – це не перше, але й не друге улюблене місце для українських VIP-біженців. На одних і тих самих вулицях, у ресторанах і готелях тут можна зустріти й народних депутатів, і суддів, і бізнесменів. Високий рівень життя і оптимальна відстань від українських кордонів зробили Відень головним європейським притулком для тих, у кого є гроші та немає бажання жити в Україні, допоки триває війна. І таких українців насправді виявилося дуже багато.

Український Батальйон "Відень".

Після нашого першого матеріалу про “Батальйон Монако” Державне бюро розслідувань розпочало перевірку стосовно обставин перетину кордону всіх героїв розслідування “Української правди”. Оскільки в матеріалі про Монако не всі персонажі потрапили на відео, при підготовці нового розслідування про “ТерОборону Відня”, ми публікуємо всіх, кого нам вдалося зафіксувати протягом кількаденного відрядження до столиці Австрії.

Можливо, це допоможе полегшити роботу правоохоронців на цьому стратегічному напрямку. Судячи з кількості українських “знаменитостей” та їх стилю життя за кордоном, тут у них є неабияке забезпечення з України й на диво розгалужена система штабів по всіх найдорожчих закладах Відня.

Автор: Михайло Ткач

Оператор: Ярослав Бондаренко

Режисер: Андрій Ігнатенко

Переклад англійською : Еліна Бекетова

Редактура перекладу: Тереза Пірс