Олександр Кохановський: «славетний воїн» покинув Україну

Практично від перших днів повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну засновник відомої кіберспортивної команди “Natus Vincere” Олександр Кохановський почав активно писати про свій вступ до лав ЗСУ та участі в бойових діях.

Олександр Кохановський: «славетний воїн» покинув Україну

Якщо спиратися на дописи на його публічних сторінках у соціальних мережах, то складається враження, що Олександр Кохановський героїчно виборює перемогу України над росією. А судячи з численних інтерв’ю, він не просто солдат ЗСУ, а вмілий снайпер-професіонал.

Однак, дописи про страшні умови на «передку» та тяготи служби в ЗСУ йшли паралельно з довоєнним способом життям у мирному Києві. Олександра Кохановського бачили з товаришами, шампанським і в цивільному в ресторанах столиці.

Дописи в соцмережах продовжуються й зараз, хоч журналістам стало відомо, що 24 липня 2022 року засновник відомої кіберспортивної команди “Natus Vincere” Олександр Кохановський перетнув кордон та рушив до польського міста Хелм (город на берегу реки Ухерка, на юго-востоке Польши) . До Олександра Кохановського є багато запитань, але основне наступне: «цікаво, а всім військовослужбовцям так можна?»