КОМУ ВІЙНА, А КОМУ І МАТЕ РІДНА! ДНІПРООВА БУДУЄ ДОРОГУ ДО ЕЛІТНОГО КОТЕДЖНОГО МІСТЕЧКА

«Goodwill residence – найкращий заміський об’єкт України», – йдеться на офіційному сайті адміністрації котеджного містечка. Чи то до котеджного містечка, чи то до бази відпочинку в селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області асфальтують дорогу автомобілі з написом «Велике будівництво».

КОМУ ВІЙНА, А КОМУ І МАТЕ РІДНА! ДНІПРООВА БУДУЄ ДОРОГУ ДО ЕЛІТНОГО КОТЕДЖНОГО МІСТЕЧКА

Марина Порошенко та голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко перед початком фотографування на відкритті спеціалізованого тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» у місті Дніпро, 29 березня 2017 року. Фото Михайла Марківа

У Дніпрі ходять чутки, що один з котеджів особисто займає голова Дніпропетровської військової адміністрації (ДніпроОВА) Резніченко Валентин Міхайлович, для нього і будують дорогу.

Порошенковец Валентин Резниченко и его криминальная громадская рада при несчастной Днепропетровской ОДА

https://fakty.com.ua/ru/ukraine/polituka/20180823-petro-poroshenko-i-valentyn-reznichenko-v-dnipri-pidnyaly-najbilshyj-prapor-ukrayiny/

 

Хто є генпідрядником такого великого будівництва, журналістам газети “ЛИЦЯ” встановити не вдалося.

«Піщанська сільська рада не є розпорядником інформацію щодо вартості виконаних робіт та ідентифікатору закупівель», – йдеться у відповіді сільської влади.

Піщанська громада – курортна, має більш ніж півсотні домів відпочинку, пансіонатів та туристичних баз відпочинку. У котеджному містечку «Гудвіл резіденс», яке будує дніпровське ТОВ «Вертекс Групп» (код 41920433), ціна на найменший елітний котедж – 10,5 млн гривень.

У котеджному містечку «Гудвіл резіденс», яке будує дніпровське ТОВ «Вертекс Групп» (код 41920433), ціна на найменший котедж – 10,5 млн гривень. Подробнее на сайте: https://litsa.com.ua/dniproova-buduye-dorogu-do-elitnogo-kotedzhnogo-mistechka-v-lisi/

«Велике будівництво» – програма Президента України. Координатором «Великого будівництва» є Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України Володимира Зеленського. Журналісти газети”ЛИЦЯ” офіційно звернулися до одного з Регіональних сервісних центрів, щоб отримати витяг з Реєстру транспортних засобів МВС щодо автомобілів та техніки, яка працює в курортному селі, з логотипом «Велике будівництво».

Щодо екскаваторів та тракторів нам відмовили у наданні інформації: реєстр спецтехніки ведуть обласні військові адміністрації, тобто в такому випадку – Дніпропетровська обласна військова адміністрація. Щодо автотранспорту з державними номерним знаком АЕ6927РК, то він є власністю ТОВ (43374867) «Асбіт».

Щодо автомобілю з номерним знаком АЕ6927РК, то він є власністю ТОВ (43374867) «Асбіт». Фірма зареєстрована на Міланіч Олега Борисовича. Подробнее на сайте: https://litsa.com.ua/dniproova-buduye-dorogu-do-elitnogo-kotedzhnogo-mistechka-v-lisi/

Щодо автомобілю з номерним знаком АЕ6927РК, то він є власністю ТОВ (43374867) «Асбіт». Фірма зареєстрована на Міланіч Олега Борисовича.

Фірма зареєстрована на Міланіч Олега Борисовича. Автомобіль з логотипом «Великого будівництва» від президента Зеленського, власність компанії ТОВ«Асбіта» Відповідь терцентру МВС.

Хурналісти газети додзвонилися цьому чоловікові, однак Олег Міланіч не відповів на питання, хто є виконавцем робіт з ремонту дороги у Піщанці, де працює його самоскид. У фірмі ТОВ «Вертекс Групп» знають, про будівництво дороги до їхнього котеджного містечка, але на питання, хто її будує, не відповіли. Сказали лише, що то не їхня приватна дорога, і не вони її будують. Чи входить власник фірми «Асбіт» Міланіч, як і голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, до Єврейської конфедерації України – встановити не вдалося.

ОФІЦІЙНЕ ДЖЕРЕЛО