Нещодавно стало відомо, як міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік разом з ОПЗЖ та ВО «Батьківщина»  вирішили під час війни розпродати комунальну власність міста.
Про це, та інше повідомив Дмитро Глущенко:

 
Нагадаємо читачам, що починаючи з 2000 років, Сергій Рєзнік разом с батьком Олександром Рєзніком шляхом різних кримінальних схем вкрали у міста понад 200 об’єктів комунальної власності. Хочемо особливо підкреслити, що правоохоронні органи не захотіли розслідувати ці кримінальні оборудки родини Резників та повертати місту вкрадені об’єкти  комунальної власності.
 Олександр Рэзнік

Фото зі сторінки Олександра Зіновійовича Рєзніка, як ви бачите він полюбляє радянський устрій, як і його син букву Z.

Після масового розкрадання комунальної власності, Олександр Рєзнік потрапив до поля зору правоохоронців, навіть відсидів декілька днів у СІЗО, але завдяки зв’язкам з Єврейською спільнотою синочкові Сергію вдалось батька витягнути з під варти, а потом завдяки екс-голові Новомосковського міжрайонного суду Сергію Болкарьову, як кажуть, похоронити кримінальну справу та зняти з Олександра Рєзніка обвинувачення, що дало йому змогу раптово відбути до Ізраїлю та стати репатріантом. Указані нами факти легко перевірити зробивши необхідні запити.
 
Залишається багато питання, наприклад чому правоохоронці не зупинили екс-голову Новомосковського міжрайонного суду Сергія Болкарьова та не довели розгляд кримінальної справи по Олександру Зіновійовичу Рєзніку до вироку.
 
Але це вже в минулому.  Рєзнік старшій втік, став громадянином Ізраїлю й витрачає на свій розсуд отримані від продажу комунальної власності Новомосковська гроші.
 
Що стосується Рєзніка молодшого, так цей ділок, маючи громадянство Ізраіля, мабуть, що мало вкрав й тому не поспішає до рідні в Ізраїль. Нагадаємо, що там його чекає брат, який теж свого часу втік з України, мама, тато і сестра, які живуть та витрачають гроші, зароблені на комунальній власності, яку Рєзнік старший та молодший вкрали у міста й містян. І чомусь правоохоронці не забажали їх зупинити та посадити за ґрати.
 
І ось, через декілька років Сергій Рєзнік вирішив розмінюватися та пішов працювати до міської ради Дніпра й замутив, як то кажуть, кримінальну схему й вкрав майже 21 млн. грн., після чого його правоохоронці взяли “за зад”, повідомили про злочин, провели розслідування та матеріали кримінальної справи направили до суду.
Посилання на статті з цього приводу:
«Витрина коррупции»: как в Днепре масштабная реконструкция фасадов превратилась в псевдоремонт и заработок для избранных. Часть I
«Витрина коррупции»: как в Днепре масштабная реконструкция фасадов превратилась в псевдоремонт и заработок для избранных. Часть II
Директор ООО-банкрота руководит капремонтом на 50 бюджетных млн

 

А у суді все як і завжди!

Кримінальну справу розглядав суддя Жовтневого суду Дніпра Сергій Петрович Мельниченко, який раніше працював у Новомосковському міжрайонному суді під керування Сергія Болкарьова, кажуть злі язики, що Мельниченко та Болкарьов були та є хорошими друзями й тому, як ви здогадались, розгляд справи по Сергію Рєзніку в суди міста Дніпро почали гальмувати, а потім зовсім заморозили.
За цей час Рєзнік балотувався на посаду міського голови Новомосковська. Після обрання Рєзніка міським головою Новомосковська розгляд кримінальної справи по розкраданню майже 21 млн. грн. з бюджету Дніпра зовсім зупинили.
Станом на сьогодні ми так розуміємо, що суддя Мельниченко не бажає доводити розгляд справи до кінця та виносити вирок.
При відсутності невідворотного покарання в Україні, в Дніпропетровській області, вже міський голова Сергій Рєзнік вирішив вкрасти у міста, у новомосковці останню комунальну власність, що залишилась.
 
Увійшовши в кримінальну змову з депутатами забороненої партії «ОПЗЖ» та ВО «Батьківщина» міський голова Сергій Рєзнік протягнув через сесію потрібне йому рішення, яке дасть змогу забрати у міста останню комунальну власність, та ще й горища, підвали та допоміжні приміщення, що зовсім заборонено продавати.
 
Нам незрозуміло чому на такі кримінальні дії не реагує прокуратура Дніпропетровської області та прокуратура Новомосковська. Чому не реагує поліція?   
 
У нас в Україні повномасштабна війна з російським агресором, такі дії Новомосковської влади та депутатів можна розцінювати як мародерство, але ніхто з правоохоронних органів не реагує!
 
Чому Сергія Рєзніка за розкрадання бюджетних коштів Дніпра досі не посадили за ґрати?
Чому суддя Жовтневого суду Сергій Петрович Мельниченко покриває Сергія Рєзніка?  
 
Ми просимо усіх небайдужих долучитися до репостів нашої інформації!
 
Де хто скаже, що не наразі підіймати галас, що цим скористається російський ворог, але ми вважаємо, що не можна мовчати! 
 
Не можна замовчувати, та не реагувати на кримінальні дії таких колаборантів, як міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік та колишній регіонал, а зараз секретар Новомосковської міської ради від забороненої партії «ОПЗЖ» Володимир Арутюнов, які за допомогою депутатів Новомосковської міської ради від ВО «Батьківщина» під час війни в України розкрадають комунальну власність та крадуть з бюджету міста останні гроші.