На фото військовий позивний  “Сафрон” – етнічний українець, громадянин Британії, інструктор спеціального підрозділу англійської армії. Воював на фронті починаючи з 2014-2015 роках на сході, коли почалось широкомасштабне вторгнення в Україну – приїхав відстоювати Україну у боях!

“Сафрон”, приймав безпосередню участь у боях під Гостомелем.
На минулому тижні отримав поранення на сході, 12 годин не могли евакуювати, пораненою рукою витягував вбитих побратимів. Вирішив поїхати лікуватись в Англію і повернутись, але….
Його пораненого з осколками в бік, опухшою рукою та перебитим нервом, з температурою під 40 протримали 5 (П’ЯТЬ) годин на кордоні у ШЕГИНЯХ! Він пропустив літак з Польщі. Крім цього, його змусили:
– сплатити штраф 5000 грн за порушення перебування строку в 90 днів;
поставили йому заборону на вїзд до України до кінця року!
Друге фото: на хабарі 10 000 доларів США взяли чергового прикордонника Могилів-Подільського прикордонного загону ДПС за безперешкодний перетин державного кордону громадянина призовного віку. Повсякденний бізнес прикордонників.
Що це за бл…дство???
Може час вичистити цих корумпованих поголовно ворогів за спиною в тилу???
Пропозиція:
1) Всіх прикордонників і митників відправити на передову в окопи! Нехай там росіян штрафують за порушення перебування строку в 90 днів та за незаконний перетин кордону! (штатна чисельність лише прикордонних військ – 53 000 чол!)
2) На місця теперішніх митників та прикордонників на західному кордоні призначити ЛИШЕ хлопців та дівчат, які були поранені на війні або повернулись з полону!
3) Введення Законом нульової толерантності до корупції! Взяв задокументований хабар – на місці … + повна конфіскація всього майна + родичів!
4) на всіх переходах на кордоні – окрема лінія з червоною доріжкою для: хто служив/служить у ЗСУ, іноземців які приїхали захищати Україну, дійсних РЕАЛЬНИХ волонтерів, які пруть в Україну все потрібне для армії! Оформлення – 1 хвилина!!! І обслуговування особисто начальником КПП ШЕГИНІ! Показав паспорт – і все! Ти вільний, Герою!
Всі митники і прикордонники таких як друг “Сафрон” повинні пропускати в Польщу стоячи мінімум на 1 коліні та дякувати, дякувати, дякувати….
А поки що – у нас кінчена блядська корумпована ДЕРЖАВА!!!
І поки не почнуть розстрілювати за поголовну корупцію прикордонників/митників/мусорів/прокурорів/суддів – нічого не зміниться!
Одні – вмирають в окопах сотнями В ДЕНЬ, щоб інші в цей час могли красти-красти-красти, бо війна нічого не змінила на митниці/кордоні: всі схеми, платні черги, рЄшалова на карман – все залишилось і лише розквітло!
Ні один корумпований чинуша і держслужбовець не має права знецінювати самопожертву воїнів на передку, які вмирають щоденно за Україну!
Чи таке корумповане блядство скрізь Вас і надалі влаштовує?