Ukraine ‘will not defeat Russia under Soviet-style generals’

Днями світове Британське видання The Times у себе на шпальтах опублікувало статтю “Ukraine ‘will not defeat Russia under Soviet-style generals’” (Україна не переможе Росію під керівництвом генералів радянського зразка).

Стаття базується на інтерв’ю представниці політичної партії “слуга народу”, депутатки Верховної Ради України Марʼяни Безуглої, яка розповідає, про те, що на даний час вона сама впливова людина в Україні й що може знімати українських генералів радянського зразка. Які на думку пані Безуглої не є ефективними, бо мислять  цими ж радянськими зразками.

Не погодитися з пані Безуглої тяжку, після гучного скандалу з генералом ЗСУ Юрія Содоля.

Amid war setbacks and complaints, Ukraine changes another top general

 

Нагадаємо, що Начальник штабу бригади “Азов” Національної гвардії Богдан Кротевич подав заяву до Державного бюро розслідувань із закликом провести розслідування щодо командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Юрія Содоля. Кротевич звинувачує генерала в перевищенні службових повноважень та некомпетентному командуванні військами, що призвело до втрат великої частини території України й просить перевірити командувача на факт співпраці з ворогом. Начштабу “Азову” також висловив готовність свідчити у справі.

…написав листа в ДБР з закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал. Мені похрін, чи почнуть розслідування проти мене і мені пох..р чи посадять мене в тюрму. Мені не пох..р, що судять комбатів та комбрігів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат. Ті умови, при яких зараз воюють бригади, я скажу так — це нереальний героїзм, в першу чергу солдат, командирів взводів, рот, батальйонів та бригад. І героїзм їх покладається в тому, що вони стримують ворога не завдяки, а всупереч”, — написав Кротевич.

“Іноді мені здається, що світ посилає нам покидьків, щоб нас згуртувати. І всі військові зараз розуміють, про яку людину я кажу, бо 99 відсотків військових його ненавидять за те, що він робить. Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює. Мене це дістало, Рубікон перейдений”, — додав Богдан Кротевич.

Також, найвпливовіша людина сучасної України — Марʼяна Безугла подала  заявою до ДБР, в який звинуватила головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського у перешкоджанні її депутатській діяльності.

“Подаю заяву в Державне бюро розслідувань щодо порушення Сирським, головнокомандувачем ЗСУ, статті 351 Кримінального кодексу України, а саме перешкоджання діяльності народного депутата України”, – написала депутатка Безугла.

Подаю заяву в Державне бюро розслідувань щодо порушення Сирським, головнокомандувачем ЗСУ, статті 351 Кримінального кодексу України, а саме перешкоджання діяльності народного депутата України

Зокрема, парламентарка зацитувала уривок зі статті 351 ККУ, за якою, на її думку, має відповісти генерал.

З оригіналом стаття можна ознайомитись The Times.