В Україні ЗМІ постійно піднімають дуже неприємну, але прибуткову корумповану тему для нашої держави, як шахрайські кол-центри, але ще їх називають “офіси”, “ботоферми”. Так названі “кол-центри”, а саме так їх називали з самого початку і робітників називали офісниками, це вони зараз стали айтішниками, а колцентри офісами, а до повномасштабного  вторгнення російського агресора в Україну, вони були шахрайськими кол-центрами та робітниками в так названих центрах.

Реальная работа Нацполиции по борьбе с "колл-центрами"

Як ми вже зазначили, шахрайські кол-центри існували та масово працювали до війни і так названою МЕККОЮ шахраїв було та є місто Дніпро, саме там найбільше шахрайських кол-центрів. Цей чорний бізнес приносив та приносить дуже багато грошей, як організаторам та і тим, хто його “кришує”. Періодично, цю неприємну тему журналісти піднімають, особливо коли самі учасники цього чорного бізнесу дають інформаційний привід, як це днями сталось з депутатом Верховної Ради України від політичної партії “слуга народу” Миколою Тищенко. Щоб не повторюватися ми вам пропонуємо подивитися відеосюжет журналістки Олени Трибушної у програмі “Є ПИТАННЯ”.

На нашу думку, шахрайські кол-центри допомагають російському агресору знищувати нашу державу, ми добре розуміємо, що хоча нам і розповідають продажні журналісти та блогери, що шахраї в “кол-центрах” працюють на території рф і допомагають знищувати ворога, але ми добре знаємо та не раз бачили відеосюжети українських ЗМІ там показують постраждалих українців. Можливо, шахрайські кол-центри працюють і на території рф, але деякі журналісти та блогери, як не мовчать про те, що ці кол-центри допомагають знищувати наших пересічних українців, особливо незахищених пенсіонерів, провели безліч розслідувань та показали, що шахраї обманюють своїх співвітчизників, а влада закриває очі.