Як Банкова випускає за кордон своїх щурів великого крадівництва

Те, що за допомогою різних державних структур тікають за кордон головні “куратори” грошових проєктів від Банкової нас не здивувало та вже давно не дивую. тотальна корупція в України на першому місті на шпальтах закордонних ЗМІ. Але тотальної корупції не бачило та не бачить президент України Володимир Зеленський та його близьке оточення.

Журналістка Олена Трибушна у програмі “Є ПИТАННЯ” розповіла, як головний фігурант розслідувань по Великому будівництву” і “зливу з НАБУ — куратор Великого будівництва Юрій Голик – 2 червня поточного року перетнув кордон і виїхав з України, в той час, коли нікого з пересічних українців не випускають навіть при наявності хвороб та двійного громадянства. Виходить пересічним громадянам України не можна, а ТОП корупціонерам ще і як можна.

ЗМІ стверджують: виїхав через систему Шлях з довідкою про інвалідність. Сам “куратор” Голик запевняє, що повернеться найближчим часом.

Цензор.НЕТ – найгарячіші інтерв’ю та аналітика теж розповіли про те, як Банкова по-тихому випускає за кордон своїх топ корупціонерів з близького оточення.

Декілька слів про Юрія Голика та його близькі відношення з президентом Зеленським.

Слава Україні!