Посолка США в Україні Бріджит Брінк X / Ambassador Bridget A. Brink

Українські посадовці «роздратовані» тим, що посолка США в Україні Бріджит Брінк приділяє багато уваги антикорупційним заходам у країні, створюючи «непотрібну напругу» в умовах війни з росією.

Про це пише NBC News із посиланням на неназваних українських посадовців.

За їхніми словами, Бріджит Брінк створила «непотрібну напругу та втратила з поля зору пріоритет — перемогу на полі бою».

Видання пише, що попри те, що в Україні розчаровані такою позицією посолки США, її зосередженість на реформах й антикорупційних заходах у Києві має «повну підтримку» держсекретаря Ентоні Блінкена та президента США Джо Байдена.

Як пише NBC News, з погляду України, президент Володимир Зеленський досяг значних успіхів у протидії корупції, однак адміністрація Байдена закликає Україну до подальших реформ для вступу до ЄС та НАТО. Саме це створює напруженість у відносинах США з Україною, стверджують журналісти видання.

Нагадаємо, раніше під час свого візиту до Києва держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив на важливості проведення реформ в Україні та впевненості, що вони реалізовані.

«Перемога на полі бою не дозволить Україні стати частиною росії. Перемога у війні з корупцією не дасть вам стати схожими на росію», — заявив тоді держсекретар.

Джерело: https://hromadske.ua/svit/225500-nbc-news-v-ukrayini-rozdratovani-uvahoiu-posolky-ssha-brink-do-problem-koruptsiyi-zamist-peremohy-nad-rf