Хто спричинив “великий злив” НАБУ та викликав гучний скандал? Під час обшуку детективи НАБУ вилучили мобільні телефони натхненника та ідеолога “Великого будівництваЮрія Юрійовича Голика, який фігурує у розслідуванні бюро, і знайшли в них… непублічну інформацію щодо роботи НАБУ.

https://bihus.info/konsultant-velykogo-budivnycztva-yurij-golyk-prodovzhuye-yizdyty-na-bankovu-popry-skandal-z-fitnes-trenerkoyu-i-milyardamy-na-remonti-dorig/

А в вилучених телефонах ідеолога “Великого будівництваЮрія Голика, і внутрішні документи Бюро, і ухвали, і скріни листувань. Ці знахідки та інформація зі “зливів” вказують на ймовірну причетність до витоків важливої інформації по кримінальних справах та розслідуванні керівництва НАБУ.

Денис Бігус та його команда проаналізували не лише листування, а й поспілкувались з багатьма джерелами і учасниками цих подій і вивчили деталі. А ще – запросили ключового фігуранта пройти поліграф. Тож ця сумна історія зробила декілька неочікуваних поворотів.

Хто з НАБУ зливав інформацію соратнику Голика Георгію Біркадзе? Журналіст Денис Бігус розбирає за допомогою аналізу переписок, джерел, свідчень самого Біркадзе і навіть першої в історії редакції перевірки фігуранта на поліграфі.

Через деякий час, після виходу розслідування від Дениса Бігуса, вже скандальновідомий Георгій Беркадзе в програмі “Урядовий квартал” показав чого варта українська журналістика та чого варті деякі журналісти в Україні.

Слава Україні!