Президент Зеленський прибув до Швеції на саміт "Україна – Північна Європа".

Сьогодні Україна підпише три важливі безпекові угоди. У Стокгольмі Зеленський планує зустрітися з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном, президентом Фінляндії Александром Стуббом, прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере, прем’єр-міністром Ісландії Бʼярні Бенедіктссоном. Політики поспілкуються як у межах саміту, так і у двосторонніх форматах.

Сьогоднішній день зміцнить Україну завдяки підтримці наших принципових та послідовних союзників і завдяки новим безпековим угодам.
Сьогодні я в Стокгольмі на третьому саміті Україна – Північна Європа. Наші ключові пріоритети: ППО для України — маємо забезпечити більше систем, спільні оборонні виробництва — та забезпечення наших воїнів зброєю, а також наша глобальна робота заради примусу росії до миру.
Зустрінуся з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном, президентом Фінляндії Александром Стуббом, прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере, прем’єр-міністром Ісландії Бʼярні Бенедіктссоном. Ми поспілкуємося як у межах саміту, так і у двосторонніх форматах.
Сьогодні Україна підпише одразу три безпекові угоди, які зафіксують прогнозовану оборонну й іншу різнобічну підтримку на тривалий період.
Також зустрінуся з Королем Швеції Карлом XVI і представниками оборонних компаній”, — повідомив Володимир Зеленський.