ДБР викрило масштабну систему катування в’язнів в українських колоніях

Жертвами катів у погонах під дахом правоохоронної системи були майже всі, хто потрапляв до колонії. Одному із засуджених за раз нанесли понад 200 ударів у тіло та обличчя, як руками, так і дубинкою. В колоніях у різних областях України засуджених чоловіків жорстоко били ногами, кийками, палицями, викручували та ґвалтували.

Про незаконні методи поводження з в’язнями в установах  Північно-східного міжрегіонального управління  правозахисники розповідають вже багато років. Україну регулярно відвідує делегація Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, яка фіксує жорстоке ставлення до в’язнів та надає рекомендації державі на усунення порушень. Але, Міністерство юстиції та керівництво ДКВС зазвичай спростовують подібні звинувачення спираючись на недостатність доказів та замовність викривачів.

ДБР викрило масштабну систему катування в’язнів в українських колоніях

Детективи НАБУ повідомляють, що чотирьом службовим особам Державної установи «Божковська виправна колонія (№16)» світить за це до 10 років тюрми.

Але ми з вами добре розуміємо, що до повномасштабного вторгнення в Україну російського агресора в усіх колоніях нашої держави над засудженими знущались, били, катували та ґвалтували, а зараз, під час війни, і коли у влади майже все не на часі, бо війна, в колоніях твориться просто ЖАХ!

Ми не здивуймося, якщо затримані скоро будуть на волі, а справу закриють, або як кажуть “розвалять у суді”.

Ми не віримо в те, що влада, правоохоронці не знали, що творять в українських колоніях для засуджених.

На відео “демократія” по-українські! З «Божковської виправної колонії (№16)», де ДБР накрили схему катування в’язнів. Ось так катували та зараз продовжують катувати засуджених, бо Конституція на паузі

Також, повідомляється, що одного із керівників підозрюють не тільки в організації побоїв, а ще в незаконному отриманні майна. Ми впевнені, що продажні журналісти та представники влади скажуть, що все це ІПСО! І ми згодні, бо ми не хочемо, щоб журналістка Наталка Мосійчук до нас додому прислала спецслужби.

Слава Україні!