Війна війною, а бандитських розбірок ніхто не скасовував! Кримінальний авторитет "Журавель"

Кримінальний авторитет з Броварів Віктор Журавель на призвісько “Журавель” плював в обличчя поліціянту, а потім застосував бойову зброю.

Свідки подій стверджують що таки сцени не поодинокі. Відео з телеграм-каналу Джокер 

На кадрах видно, як Журавель, використовуючи нецензурну лексику, звинувачує поліцейських у тому, що вони всі райвідділи здавали. Під час п’яного “виступу” він підійшов упритул до поліцейського і розмахував руками біля голови. Коли міліціонер попросив його відійти та “не плюватися“, Журавель провокаційно плюнув йому в обличчя.

Хто такий Віктор Журавель

Віктор Журавель – бандит із колосальним кримінальним досвідом. У “лихі” 90-ті роки він розпочинав свою бандитську діяльність під крилом однієї з ОЗУ. Тоді й потрапив майбутній кримінальний авторитет до рук міліціонерів. Його засудили до 17 років ув’язнення за розбій.

Хто такий Віктор Журавель

Журавель вийшов на волю у 2010 році. Однак він не змінив свого способу життя і створив банду з трьох людей, яка під виглядом колекторів вимагала гроші у людей.

Діяли бандити жорстоко – жертви били до півсмерть. Через деякий час про них знали практично у всіх довколишніх містах. Банду Журавля прозвали “чорними колекторами”. Вони стали “працювати” не лише на Київщині, а й по всій Україні.

2012 року їх затримали, і Журавель отримав ще 13 років в’язниці. Проте апеляційний суд скасував вирок. Незадовго після цього зловмисника було затримано у іншій справі, проте теж незабаром вийшов на волю.