Нагадаємо, що Вікторію Грецьку-Миргородську та підприємця Віталія Зайцева підозрюють у заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, в особливо великому розмірі. За даними слідства, чиновниця мерії та підприємець розробили план, за яким підприємець мав виступити розробником пакетів програмного забезпечення для БПЛА , а чиновниця – придбати це програмне забезпечення за бюджетні кошти. При цьому, міська влада не мала ані реальних потреб у закупівлі такого софту, ані фактичної можливості для подальшого його використання, адже жодного такого безпілотника на балансі Харківської міськради немає. Зловмисники уклали низку договорів між міськрадою та ФОП загальною вартістю понад 3 млн грн. На 1,3 млн грн підприємець придбав для себе, як фізичної особи-підприємця, майнові права на програмне забезпечення, а ще 1,8 млн грн зняв у готівковій формі та розподілив їх між собою і спільницею. Обох фігурантів підозрюють за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Московський райсуд Харкова 25 вересня 2023 року обрав міру запобіжного заходу колишній начальниці управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів міськради Вікторії Грецькій-Миргородській та 51-річному бізнесмену Віталію Зайцеву, яких підозрюють у привласненні коштів міського бюджету.

Нагадаємо, що Вікторію Грецьку-Миргородську та підприємця Віталія Зайцева підозрюють у заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, в особливо великому розмірі.

За даними слідства, чиновниця мерії та підприємець розробили план, за яким підприємець мав виступити розробником пакетів програмного забезпечення для БПЛА , а чиновниця – придбати це програмне забезпечення за бюджетні кошти. При цьому, міська влада не мала ані реальних потреб у закупівлі такого софту, ані фактичної можливості для подальшого його використання, адже жодного такого безпілотника на балансі Харківської міськради немає.

Зловмисники уклали низку договорів між міськрадою та ФОП загальною вартістю понад 3 млн грн. На 1,3 млн грн підприємець придбав для себе, як фізичної особи-підприємця, майнові права на програмне забезпечення, а ще 1,8 млн грн зняв у готівковій формі та розподілив їх між собою і спільницею.

Обох фігурантів підозрюють за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Їх суд відправив під нічний домашній арешт (с 21:00 до 7:00) на 60 діб.

Нагадаємо, що Вікторію Грецьку-Миргородську та підприємця Віталія Зайцева правоохоронці підозрюють у заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем під час воєнного стану, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, в особливо великому розмірі.

За даними слідства, Вікторія Грецько-Миргородську та спритний  підприємець Віталій Зайцев розробили план, за яким підприємець мав виступити розробником пакетів програмного забезпечення для БПЛА , а чиновниця, Вікторія – придбати це програмне забезпечення за бюджетні кошти. При цьому, міська влада не мала ані реальних потреб у закупівлі такого софту для БПЛА, ані фактичної можливості для подальшого його використання, адже жодного такого безпілотника на балансі Харківської міськради немає та не було. Але зловмисників це не зупинило. Кому війна, а кому і мати рідна!

Слідство повідомляє, що зловмисники уклали низку договорів між міськрадою та ФОП загальною вартістю понад 3 млн грн. На 1,3 млн грн підприємець придбав для себе, як фізичної особи-підприємця, майнові права на програмне забезпечення, а ще 1,8 млн грн зняв у готівковій формі та розподілив їх між собою і спільницею.

Обох фігурантів підозрюють за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.