У столиці викили та заарештували начальника Голосіївського військкомату

Детективи ДБР викрили та затримали начальника Київського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за організацію злочинної схеми з переправлення військовозобов’язаних за кордон.

Згідно з інформацією детективів ДБР, затриманим злочинцем є начальником Голосіївського військкомату. За даними слідства, він разом  з керівником відділу КМВА, за гроші переправляв військовозобов’язаних через кордон.

У столиці викили та заарештували начальника Голосіївського військкомату

Затриманому військкому повідомили про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

За даними слідства, підозрюваний був спільником начальника одного з управлінь штабу командування Сухопутних військ ЗСУ, якого ДБР викрило на корупційній схемі переправлення за кордон громадян призовного віку 3 серпня.

Начальник ТЦК, Голосіївський, Київ

Фото: ДБР

За розробленою організаторами злочинною схемою громадянам оформляли пакет фіктивних документів залучаючи до схеми медіків про нібито непридатність до військової служби. Вартість послуги складала $10 000.

Затриманому злочинцю ДБР повідомили про підозру за статтею у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 9 років.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії щз боку детективів ДБР, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.