У Новомосковську правоохоронці затримали посадовця за вимагання хабара за сприяння в оренді земельних ділянок.

Для позитивного вирішення питання про подовження договорів оренди на дві земельні ділянки у Новомосковську, начальника управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради Березень Вадим Андрійович 13 тис. доларів США. За вказану суму він особисто обіцяв місцевому жителю посприяти в оформленні договорів оренди на землю, отриманні документів на будівництво та присвоєння адреси новому об’єкту.

У Новомосковську правоохоронці затримали посадовця за вимагання хабара за сприяння в оренді земельних ділянок.

У Новомосковську правоохоронці затримали посадовця за вимагання хабара за сприяння в оренді земельних ділянок.

Гарантом виступам міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.

Досудове розслідування за фактом вимагання неправомірної вигоди здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури. Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Правоохоронці затримали Березеня Вадима Андрійовича під час отримання частини грошей у сумі 8 тис. доларів. Також були проведені обшуки за місцем мешкання злочинця, у кабінеті та у транспортному засобі, під час яких вилучили гроші, службові документи та інші речові докази які доказують вину Вадима Березня.

Наразі  начальника управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради Березень Вадим Андрійович затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 30 листопада поточного року йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Колеги посадовця кажуть, що раніше такої посади яку займає Березень не існувало і що цю посаду міський голова Сергій Рєзнік разом з секретарем міської ради від ОПЗ Володимиром Арутюновим створили як раз для вимагання хабарів з підприємців за подовження договорів оренди на земельні ділянки. Коли приймалось на сесії таке незаконне рішення, всупереч чинному законодавству, Новомосковська поліція та прокуратура мовчали та не реагували. Так вони робили та роблять покриваючи корумповану владу у Новомосковську якою керують представники забороненої партії в Україні ОПЗЖ.

Якщо, міський голова Сергій Рєзнік, не домовитися з правоохоронцями, як це було вже неодноразово коли на розтраті бюджетних грошів впіймали особисто його, то Андрію Березню загрожує до 10 років позбавлення волі. Наразі планується обрання йому запобіжного заходу.