СБУ виявила у Києві підпільний склад з понад 4 тоннами прекурсорів та знешкодила наркокартель на Черкащині

 

Серед вилученого у зловмисників – оптові партії важких наркотиків, прекурсори для їх виготовлення та вогнепальна зброя. Щомісяця організатори наркобізнесу отримували «прибутки» на понад 2 млн грн.

🔹 У Києві:

СБУ ліквідувала схему контрабандного ввезення до нашої держави сильнодіючих речовин, що використовують для виробництва синтетичних наркотиків.

Під час обшуків у зловмисників виявлено більше 4-х тонн прекурсорів, які зберігали на території комерційних складів. Вартість вилученого на чорному ринку становить майже $1 млн.

Встановлено, що до організації злочинної діяльності причетний директор столичної фармкомпанії. Саме він налагодив «імпорт» аналогів димедролу з країн Східної Азії під виглядом компонентів для виготовлення косметичних засобів.

🔹 На Черкащині:

Служба безпеки знешкодила злочинну організацію, яка створила міжрегіональну мережу масового збуту амфетаміну, A-PVP та мефедрону. Вісьмом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів.

Лідера і трьох активних учасників наркоугруповання було затримано ще на початку цього року в ході спецоперації СБУ. У результаті оперативних заходів правоохоронці встановили всіх осіб, причетних до наркобізнесу та задокументували їхні злочини.

За даними слідства, вони здійснювали продаж психотропів у Київській, Черкаській, Донецькій, Одеській, Полтавській та Вінницькій областях.

Наразі слідчими СБУ 8 фігурантам повідомлено про підозру за низкою статей Кримінального кодексу України.