На Буковині правоохоронці викрили махінації із землею на 28 млн грн

Правоохоронці на Буковині викрили махінації із землею на 28 млн грн, яку організувала група посадовців. І це не дивно! Дивно для правоохоронців, які, як завжди бачать все останніми.

На Буковині правоохоронці викрили махінації із землею на 28 млн грн

🔹 Серед фігурантів – голова ОТГ, староста округу та державний реєстратор міської ради. Всупереч чинному законодавству без погодження уряду та землекористувача посадовці відчужили 329 га землі, що перебували у користуванні державного підприємства дослідного господарства.

🔹 Ухваленим рішенням фігуранти безпідставно припинили право постійного користування земельними ділянками та передали їх у комунальну власність ОТГ. Відповідно до висновку експертного дослідження такими діями державі було завдано збитків на суму майже 28 млн грн.

🔹 Факт маніпуляцій із землею встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління поліції Буковини. Наразі на підставі зібраних доказів держреєстратору повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365-2 ККУ.