«ЗА ЩО ВИ ВБИЛИ МОГО СИНА?» РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС НАД ОБВИНУВАЧЕНИМИ У ВБИВСТВІ ЮРІЯ КУПРИЧА

09 квітня 2024 року в Іллічівському міському судді Одеської області розпочався судовий процес з розгляду обвинувального акту у відношенні Кирило Котляра, Володимира Ізюмського, Євгена Галушко та Дениса Башвінова, яких обвинувачують у нанесені умисних тяжких тілесних ушкоджень, вчинене групою осіб, яке спричинило смерть потерпілого – старшого сержанта Юрія Куприча. Тобто, військові Кирило Котляра, Володимира Ізюмського, Євгена Галушко та Дениса Башвінова до смерті забили старшого сержанта Юрія Куприча.

Судове засідання розпочалось з того, що мати жорстоко вбитого сержанта Юрія Куприча – Лідія Куприч звернулась до обвинувачених з запитаннями: “За що ти… ти за що його бив?  Осьо, він один… ти за що його бив?

У вас є діти, матері? Діти і матері у вас є.” “За що ви вбили мого сина? Одного – чотири? Відповіді на ці запитання у військових вбивць не було…!

Слідство встановлено, що військовослужбовці  Котляр Кирило Вікторович, Ізюмський Володимир Юрійович, Галушко Євген Анатолійович, Башвінов Денис Олександрович, на момент конфлікту, який виник уночі з 22 на 23 жовтня 2023 року, вони були у звільненні, у всіх чотирьох вбивць, коли вони знаходились у м. Чорноморськ біля магазину «ВІРЖЕ», розташованого по вул. Лазурна, 3, виник конфлікт з приводу проходження військової служби з потерпілим сержантом  Купричем.

У результаті словесного конфлікту військовому Юрію Купричу були спричинені тілесні ушкодження його колегами по проходженні військової служби Котляр Кирило Вікторович, Ізюмський Володимир Юрійович, Галушко Євген Анатолійович, Башвінов Денис Олександрович. Під час жорстокого побиття, були небезпечними, від отриманих ударів, сержант Куприч помер у лікарні 02 листопада 2023 року.

Юрію Куприч
Юрію Куприч

Цей прикрий випадок хотіли в військовій частині приховати, але завдяки журналістам, вбивцям та їх покровителям не вдалось.